Yanmar 3D74, 3D74E tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Gdy transformator trójfazowy Y0jy ma punkt zerowy po stronie pierwotnej połączony z punktem zerowym trójfazowej prądnicy jego prądy magnesujące faz, wykazują silne trzecie harmoniczne, Trzecie harmoniczne prądu magnesującego wszystkich trzech faz transformatora są zgodne w fazie, a więc wszystkie skierowane są albo od prądnicy do transformatora, albo odwrotnie. Przewód zerowy będzie zatem obciążony- prądem równym potrójnej wartości trzeciej harmonicznej prądu magnesującego. Jeżeli transformator trójfazowy nie ma przewodu zerowego, (grupa Y[y) w przebiegach fazowych prądów magnesujących brak będzie prądów trzeciej harmonicznej, ponieważ wobec braku przewodu zerowego nie ma dla tych prądów możliwości przepływu. Jeżeli nie ma trzeciej harmonicznej w prądzie magnesującym przebieg strumienia w funkcji czasu będzie spłaszczony i w krzywych strumieni fazowych pojawią się trzecie harmoniczne, które wyindukują w fazach uzwojeń trzecie harmoniczne napięć.