Yanmar 3D74, 3D74E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E. Do silników Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D74, 3D74E oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Przekładnik napięciowy jest transformatorem pracującym w podobnych warunkach jak większość transformatorów mocy: wielkością zadaną jest tu napięcie zasila- : nia strony pierwotnej. Jeżeli napięcie to jest stałe co do wartości, to przekładnik pracuje : przy praktycznie stałym strumieniu głównym. Prąd pobierany z sieci przez przekładnik napięciowy zależy od impedancji włączonych po stronie wtórnej. Obowiązuje tu jak w konwencjonalnych transformatorach, związek między przepływami: przy czym przepływ wypadkowy jest praktycznie stały (I0z1 zz const) w wyniku stałej amplitudy napięcia Ux. Wzrostowi prądu obciążenia L towarzyszy odpowiedni wzrost prądu strony pierwotnej.