Yanmar 3D74, 3D74E zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Pozorny przelot rozpylacza, odpowiadający jego rzeczywistej wydajności (tzw. czynny przelot), przedstawia się zwykle jako iloczyn wskaźnika wypływu oraz geometrycznego wolnego przelotu, wynikającego jedynie ze szczegółów konstrukcyjnego rozwiązania rozpylacza. Ze względu na zasadnicze odrębności podstawowych właściwości i charakteru działania zamknięte rozpylacze otworkowe w porównaniu z czopikowymi różnią się poważnie zależnościami między czynnym przelotem a wzniosem iglicy. Swoistości te dotyczą przede wszystkim chwilowej przepustowości rozpylacza w początkowym okresie procesu wtryskiwania. Ujmując ogólnie, rzeczywista chwilowa przepustowość rozpylacza otworkowego1kształtu je się w zależności od zdławienia przepływu paliwa w przekroju przelotowym między uszczelniającymi przylgniami iglicy i gniazda, przy czym istotne znaczenie ma kąt wierzchołkowy stożka przylgni iglicy. Jednak wspomniany wpływ lokalnego zdławienia przepływu zaznacza się dostrzegalnie na całej długości skoku iglicy, aż do położenia całkowitego otwarcia tylko w przypadku dość dużej powierzchni przekroju kanalika wylotowego lub łącznego przekroju wszystkich kanalików wylotowych w rozpylaczu wielo otworkowym.