Yanmar 3D75 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar 3D75.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 3D75 występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar 3D75.

W standardowych wersjach Yanmar 3D75 elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

Węże gazowe oznaczone są kolorami, podobnie jak butle gazowe. Kolorem niebieskim są oznaczone węże tlenowe, a kolorem szarym (lub czerwonym) — węże acetylenowe. Węży acetylenowych nie należy stosować jako tlenowych i odwrotnie, ponieważ pomimo tego, że przekrój wewnętrzny węży acetylenowych -wynosi około 8 mm, a tlenowych 6 mm, to jednak wytrzymałość na ciśnienie węży acetylenowych jest dużo mniejsza. Węży o długości ponad 5 m nie powinno się stosownie do wytwornicy niskiego ciśnienia, ze względu na spadek ciśnienia acetylenu. Łączenie krótkich odcinkowi węży należy tak wykonać, aby nie uchodziły i łączenia były wytrzymaie. Każde węże należy każdorazowo przedmuchać.