Yanmar 3D75 filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 3D75 dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 3D75 wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 3D75.

Skontaktuj się z nami.

Wskutek istniejących jeszcze początkowo w sąsiedztwie wtryskiwacza drobnych pęcherzyków gazowych stanowiących lokalne przerwy w ciągłości strugi, oraz podczas, otwierania się rozpylacza, I  fala powrotna nabiera właściwości, impulsów odprężających, znoszących częściowo  falę tłoczącą. Ponadto w miarę nasilania się omawianych zjawisk falowych, w następstwie zanikania pęcherzyków wypełnionych parami oleju napędowego, zmienia  się prędkość dźwięku w słupie paliwa, wzrastając stopniowo od ok. 850 m/s ok. . 1250 m/s. Kiedy wskutek rozpatrywanych drgań sprężystych w tłoczonych objętościach j paliwa w głównej komorze rozpylacza nastąpi spiętrzenie nadciśnienia do wysokości! przekraczającej ciśnienie wtryskiwania, na które wyregulowany jest wtryskiwacza, wtedy iglica odrywa się od gniazda i olej napędowy zaczyna przenikać do komory wylotowej. Podczas procesu wtryskiwania iglica rozpylacza wykonuje złożone ruchy  drgające, przy czym chwilowe jej położenia zaletą od wypadkowego oddziaływania  ciśnienia w komorze głównej oraz nacisku sprężyny powrotnej, Zmieniających się  nieustannie odpowiednio do przebiegu zjawisk falowych. Skoro proces tłoczenia paliwa do rozpylacza dobiegnie końca, to w komorze pompowania zaczyna obniżać się ciśnienie i falę tłoczącą stanowi już tylko odbita  fala powrotna, która z omówionych uprzednio przyczyn ulega silnemu tłumieniu.