Yanmar 3D75 głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika Yanmar 3D75. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika Yanmar 3D75 jak wał korbowy, blok

silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika Yanmar 3D75 uszczelki dostępne od ręki.

Wskutek  swoistego hamowania, przemieszczana iglica nie osiąga w ogóle statycznego wzniosu otwarcia, lecz jeszcze przed wykonaniem całkowitego skoku otwarcia może zmienić kierunek ruchu i prawie natychmiast opaść z powrotem na przylgnię gniazda. Wskutek takich warunków przepływu paliwa między przylgniami uszczelniającymi wystąpienie zjawiska grania wtryskiwacza jest nieuniknione. Kiedy natomiast dość intensywne wydostawanie się oleju napędowego z przewodu wysokociśnieniowego zapobiega wydatnemu zmniejszaniu nadciśnienia w połączonych ze sobą komorach głównej i wylotowej, wtedy przemieszczana iglica mija statyczny wznios otwarcia, O dalszym ruchu iglicy decyduje wzajemny stosunek chwilowej siły odrywającej oraz przeciwstawiającego się jej nacisku sprężyny powrotnej, W takim przypadku, po wykonaniu skoku otwarcia iglica albo zatrzymuje się na pewnej wysokości, opada nieco w dół i znów zaczyna oddalać się od przylgni gniazda, albo też zmieniając jedynie prędkość ruchu podczas przechodzenia. przez statyczny wznios otwarcia zbliża się nieprzerwanie cło położenia całkowitego otwarcia. Jeżeli w okresie otwierania się rozpylacza nieustannie spiętrza się nadciśnienie w jego komorze głównej, to wobec szybkiego narastania siły odrywającej iglica zostaje przemieszczona, aż do zderzaka ograniczającego. Jak już wyjaśniono, bezpośrednią przyczyną wszelkich dalszych zmian chwilowego wzniosu iglicy rozpylacza są zakłócenia stanu równowagi między siłą odrywającą. a naciskiem sprężyny powrotnej wtryskiwacza.