Yanmar 3D75 panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3D75 we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3D75 jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3D75 są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3D75 oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Dość charakterystyczna właściwość rozpylaczy samoczynnych polega na tym, że w odróżnieniu od rozpylaczy iglicowych, podczas rozpoczynania się procesu wtryskiwania iglicy jest przemieszczana zgodnie z kierunkiem przepływu oleju napędowego przez dyszę wylotową. Wobec niewielkiej stosunkowo średnicy przylgni, bezpośrednio po oderwaniu się iglicy od gniazda nieuniknione jest niepożądane zdławienie wypływu oleju napędowego z kanalika łączącego komorę główną z przelotową. Podobne zjawisko występuje podczas zamykania się samoczynnego rozpylacza, kiedy malejący wolny przelot między przylgniami iglicy i jej gniazda jest już mniejszy niż łączny przelot czynny dyszy wylotowej. Otworkowe rozpylacze samoczynne są wytwarzane jako jedno otworkowe lub wielootworkowe, zarówno symetryczne, jak i niesymetryczne, zaopatrzone w odpowiednie elementy do ustalania ich położenia względem komór spalania. W podobnie szerokim produkuje się samoczynne. Zależnie od kształtu rozpryskiwacza kąt wierzchołkowy Stożka rozpylania wynosić i odznaczają się na ogół stosunkowo niewielkimi rozmiarami, które nie odbiegają zbytnio od obrysu iglicowych rozpylaczy.