Yanmar 3D75 tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3D75 dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 3D75 – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3D75 mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 3D75 – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Zniekształcona krzywa prądu magnesującego obok pierwszej harmonicznej wykazuje dość ostro występującą trzecią i piątą harmoniczną. Zjawisko histerezy wnosi stosunkowo małe dodatkowe zniekształcenia. Rozkład prądu na harmoniczne z uwzględnieniem histerezy wykaże, że obok sinusoid pojawią się także kosinusoidy o stosunkowo małych amplitudach. Reprezentują one składową czynną prądu £0, która odpowiada stratom na prądy wirowe. Pewne układy połączeń transformatorów uniemożliwiają przepływ prądów trzeciej harmonicznej (i jej wielokrotnościom) nie ma wtedy trzeciej harmonicznej w prądzie magnesującym, więc krzywa prądu magnesującego nie wykaże charakterystycznego zaostrzenia. Zakładając sinusoidalny przebieg prądu magnesującego otrzymamy jednak, nie sinusoidalną zależność 0 = /(i). Z wyższych harmonicznych strumienia najostrzej wyrazi się trzecia harmoniczna.