Yanmar 3D75 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D75. Do silników Yanmar 3D75 wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D75 oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D75 – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D75 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D75 oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Niezależnie od wartości parametrów pierwotnych, które obejmują zakres od kilkuset woltów do kilkuset kiiowoltów i od dziesiątek amperów do dziesiątek kiłoamperów, znormalizowynym napięciem wtórnym przekładnika napięciowego jest 100 V (lub 110 V), a prądem wtórnym przekładnika prądowego jest prąd 5 A (lub dla specjalnych celów E 1 A). Typowe przeładniki wykonuje się o mocy od 5 do kilkuset woltoamperów. Obwody napięciowe różnych przyrządów pomiarowych można zasilać z jednego przekładnika napięciowego łącząc je równolegle podobnie więcej obwodów prądowych przyrządów można łączyć szeregowo i zasilać z jednego obwodu wtórnego przekładnika prądowego, i Przy projektowaniu obwodów z przekladnikami należy dobierać je z uwzględnieniem danych znamionowych przekładnika, ponieważ przeciążenie obwodów przekładnika powoduje dodatkowe błędy (błędy przekładni i uchyby kątowe) przy znacznych przeciążeniach mogą powstać trwale uszkodzenia przekładnika.