Yanmar 3D75 zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3D75. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3D75 – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3D75. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Jeżeli powierzchnia przekroju kanalika wylotowego jest niewielka, to rozpylacz prawie natychmiast osiąga pełną przepustowość, ponieważ praktycznie biorąc otwarcie wolnego przelotu umożliwiającego maksymalnie swobodne wydostanie się paliwa do wnętrza komory spalania na 596 stępuje wskutek osiągnięcia przez iglicę wzniosu. 0,05…0,10 mm. Chwilowe wolne przeloty otwarcia typowych rozpylaczy przeznaczonych do rozpraszania paliwa w cylindrach o pojemnościach skokowych ok. 1000 cm. Względne wzniosy (w procentach wzniosu całkowitego) iglicy zapewniające niezmienny optymalny przelot między uszczelniającymi  przylgniami iglicy i gniazda rozpylacza otworkowego, w zależności od wierzchołkowego kąta stożka przylgni iglicy wtedy bowiem zdławienie przepływu w przekroju przelotowym pomiędzy przylgniami iglicy i jej gniazda traci znaczenie praktycznie, natomiast o przepustowości rozpylacza decyduje tylko zdławienie przepływu w samym kanaliku wylotowym. Wolne przeloty dysz wylotowych rozpylaczy jedno otworkowych, w zależności od wzniosów ich iglic oraz średnic kanalików wylotowych rozpylacze BOSCH, rozpylacz SCINTII/LA.