Yanmar 3D76, 3D76E świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę.

Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach, w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do

Twojego Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E. Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

Napięcie wtórne jest na ogół różne od napięcia pierwotnego. Jeżeli napięcie wtórne jest wyższe od napięcia pierwotnego, to transformator jest transformatorem, podwyższających jeżeli odwrotnie – transformatorem obniżającym napięcie, pierwszym ten sam transformator może być albo podwyższającym albo obniżającym -,v zależności od kierunku przepływającej przez niego energii. Dla polepszenia izolacji i warunków chłodzenia rdzeń transformatora z uzwojeniem zanurzony jest przeważnie w kadzi z olejem. Taki transformator nazywa się transformatorem olejowym. Transformator bez oleju nazywa się transformatorem suchym. Można wyodrębnić następujące zasadnicze grupy transformatorów: transformatory energetyczne (siłowe lub mocy) używane do przesyłu i rozdziału transformatory malej mocy stosowane w dziedzinie łączności, telemechaniki, transformatory specjalne: pomiarowe, zwane przekładnikami napięciowymi i prądowymi, transformatory regulacyjne, przesuwniki fazowe, transformatory spawalnicze, piecowe, prostownikowe, probiercze itp.