Yanmar 3D78 czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika Yanmar 3D78. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika Yanmar 3D78 oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

Miejsce pracy i obiekt do remontu przeprowadzonego sposobem gospodarczym przygotowuje właściciel lub w zakładzie dział któremu podlega maszyna, urządzenie lub obrabiarka. Przygotowanie miejsca pracy i obiektu do remontu w systemie zleconym gdzie ślusarz lub brygada remontowa obcego zakładu przeprowadza remont w oparciu o umowę podlega z reguły zleceniodawcy. Natomiast obiekt przeznaczony do remontu systemem zleconym w obcym zakładzie, zleceniodawca tylko przygotowuje (oczyszcza z brudu i zabezpiecza części lub podzespoły przed kradzieżą) i wysyła pod wskazanym adresem.

Remont awaryjny można przeprowadzić na miejscu stałego postoju lub zainstalowania obiektu albo w zakładzie (warsztacie) remontowym. Będzie to uzależnione od wielkości obiektu, od tego czy obiekt jest ruchomy, czy stały, od spełnianego przez obiekt zadania od zidentyfikowania części lub podzespołu, który uległ awarii, od posiadania odpowiednich części zamiennych, od warunków usunięcia awarii i warunków dojazdu do miejsca awarii oraz od odległości, jaka dzieli bazę lub warsztat remontowy od unieruchomionego obiektu.