Yanmar 3D78 świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 3D78 dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę.

Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach, w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do

Twojego Yanmar 3D78 możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 3D78. Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

Transformator jest to statyczne urządzenie elektromagnetyczne przeznaczone do przetwarzania parametrów energii prądu przemiennego, przy czym sprzężenie wielkości wejściowych i wyjściowych dokonuje się za pomocą pola magnetycznego. Transformator składa się z rdzeni ferromagnetycznych do przeprowadzania strumienia magnetycznego i z założonych na rdzenie układów uzwojeń wykonanych z miedzi lub aluminium, w których indukują się napięcia i przez które płyną prądy. Pod pojęciem uzwojenia rozumie się ogól uzwojeń połączonych ze sobą elektrycznie, np. w transformatorze trójfazowymi trzy odpowiednie uzwojenia poszczególnych fez tworzą jedno uzwojenie. Uzwojenie do którego doprowadza się energię nazywa się uzwojeniem pierwszym a uzwojenie od którego odprowadza się energię nazywa się usłojeniem wtórnym. Wszystkie wielkości, jak np. prąd, napięcie itp., odnoszące się do uzwojenia pierwotny, nazywają się wielkościami pierwotnymi, zaś odnoszące się do uzwojenia wtórnego kościami wtórnymi.