Yanmar 3D78 tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3D78 dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 3D78 – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3D78 mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 3D78 – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Jeżeli transformator jednofazowy będzie miał uzwojenie np. dolnego napięcia o przestawionych w porównaniu z poprzednimi oznaczeniach zacisków, przesunięcie fazowe pomiędzy napięciami wyedukowanymi wyniesie 180°. Dwa uzwojenia tego transformatora połączone są w gwiazdę i nawinięte jednakowo. Punkty zerowe otrzymane są przez połączenie w obydwóch uzwojeniach początków’ albo w obydwie uzwojeniach końców. Wykresy wskazowi napięć wykazują, że przesunięcie fazowe pomiędzy napięciami AB i ab jest równe zeru. Przekonujemy się o tym przez nałożenie na siebie punktów A oraz a gwiazdy napięć górnych i dolnych. Ten transformator należy więc do grupy 32 i oznaczamy go symbolem Yjy. Gdyby uzwojenie .dolne połączone było w gwiazdę, a punkt zerowy powstałby przez połączenie początków uzwojenia, powstałby układ, z którego wynika, że jest to transformator oznaczony symbolem Yjy-6 o przesunięciu 6 godzin.