Yanmar 3D78 zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3D78. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3D78. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

W tych warunkach zrozumiale są bardzo ostre wymagania dotyczące dokładności wykonania oraz jakości obwodów elektromagnetycznych TO, często stosowane są tutaj specjalne uzwojenia sinusowe. W niektórych TO największy błąd wypracowania funkcji sin a i cos a nie przekracza 0,02 do 0,03%. Strumień wzbudzający, Wytworzony przepływem uzwojenia wzbudzenia, indukuje w uzwojeniu wirnika Ir napięcia proporcjonalne do sinusa kąta przesunięcia osi symetrii uzwojenia li Względem osi uzwojenia Ir, a w uzwojeniu 2v napięcie proporcjonalne do cosinusa tego kąta, oznaczonego w ogólnym przypadku przez x. Przepływ prądu w jednym lub w obu uzwojeniach wirnika, wywołany przyłączonymi do tych uzwojeń obciążeniami, powoduje powstawanie dodatkowych pól magnetycznych. Pola te, współdziałając ze strumieniem wzbudzającym, mogą powodować zniekształcenia przebiegów napięć wyjściowych.