Yanmar 3D78 zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3D78. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3D78 – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3D78. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Ciągłe istnienie połączenia między wnętrzem rozpylacza otwartego i przestrzenią roboczą cylindra stwarza poważne niedogodności. Bezpośrednio przed rozpoczęciem się właściwego procesu wtryskiwania oraz po jego zakończeniu się z dyszy wylotowej rozpylacza, otwartego wytryskuje paliwo nią ulegające prawidłowemu rozpylaniu, ze względu na podwyższanie się dopiero lub obniżanie się już ciśnienia tłoczenia paliwa. Występowanie takich krótkotrwałych wycieków paliwa, które w praktyce można jedynie ograniczać mniej lub bardziej skutecznie, stanowi charakterystyczną cechę działania każdego rozpylacza otwartego i jednocześnie jego główną wadę, nie dającą się całkowicie wyeliminować we współczesnych urządzeniach wtryskowych. Zarówno narastanie różnicy ciśnień po obu stronach dyszy wylotowej rozpylacza otwartego aż do osiągnięcia ciśnienia wtryskiwania, jak i zanikanie tej różnicy ciśnień trwa bowiem w rzeczywistości przez pewne okresy, choć wprawdzie bardzo krótkie, lecz wystarczające do wydostania się z rozpylacza do wnętrza cylindra względnie dużych ilości, paliwa nie rozpraszającego się należycie w sprężanym powietrzu. Stwarza to istotne niedogodności będące skutkami pogorszenia warunków powstawania mieszanki palnej, jak nasilanie się dopalania, wzrost toksyczności spalin oraz inne.