Yanmar 3D82, 3D82E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E.

Skontaktuj się z nami.

Rozpylacz otwiera się dopiero wówczas, gdy ciśnienie panujące w jego komorze głównej staje się wyższe niż ciśnienie wtryskiwania. Wtedy bowiem siła odrywająca, rosnąca wraz z podwyższaniem ciśnienia w słupie paliwa, wystarcza nie tylko do zrównoważenia nacisku sprężyny powrotnej, lecz również do spowodowania, oderwania iglicy od gniazda. Od chwili, w której między uszczelniającymi przylgniami iglicy i gniazda rozpylacza powstaje choćby najmniejszy przelot, powierzchnia naporu i siła odrywająca zaczynają gwałtownie wzrastać. . Wskutek tego bezpośrednio po oderwaniu się iglicy od gniazda, ruch jej w kierunku położenia całkowitego otwarcia jest gwałtownie przyspieszany. Sprawia to, że iglica prawie natychmiast przemieszcza się na stosunkowo znaczną odległość od gniazda, wykonując tzw. skok otwarcia. Wspomniane raptowne oddalenie się iglicy od gniazda sprzyja szybkiemu napełnianiu się komory wylotowej rozpylacza olejem napędowym, wytłaczanym ż komory głównej. Poważny wzrost siły odrywającej, kiedy pierwsze ilości paliwa zarzynają przedostawać się do komory wylotowej rozpylacza, jest następstwem zwiększania się powierzchni naporu. Wskutek coraz intensywniejszego wypływu oleju napędowego z komory głównej rozpylacza odpowiednio obniża się panujące w niej ciśnienie, czemu częściowo przeciwdziała wzrastanie nadciśnienia w komorze wylotowej.