Yanmar 3D82, 3D82E głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E jak wał korbowy, blok

silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E uszczelki dostępne od ręki.

W okresie otwierania się rozpylacza do komory głównej napływają jednak wciąż jeszcze zbyt małe ilości oleju napędowego, wskutek czego po osiągnięciu wzniosu otwarcia iglica opada z powrotem na przylgnię gniazda. Wówczas zwykły rozpylacz czopikowy wykazuje poniekąd Właściwości rozpylacza pracującego według klasycznej zasady podwójnego wtrysku.  Świadczy o tym wyraźnie1 charakterystyka wzniosów iglicy zdjęta przy 565 obr/min. Najpierw do wnętrza komory spalania przedostaje się stosunkowo niewielka ilość paliwa, które zdąży przeniknąć do komory wylotowej w okresie wykonywania przez iglicę skoku otwarcia i opadania jej znowu na gniazdo. Następnie   iglica ponownie odrywa się od gniazda i unosi się w kierunku położenia całkowitego otwarcia, co stanowi początek właściwego procesu wtryskiwania, podczas którego do cylindra zostaje doprowadzona główna część dawki oleju napędowego.