Yanmar 3D82, 3D82E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Przewody wysokociśnieniowe wykonuje się zwykle z rurek o znormalizowanych średnicach wewnętrznych, w zakresie 1,0…3,0 mm, przy średnicy zewnętrznej 6 lub 8 mm. Najczęściej stosowane są przewody o średnicach wewnętrznych 1,5 mm oraz 2,0 mm. Zakładanie przewodów wysokociśnieniowych o średnicach wewnętrznych większych niż 2,0 mm jest na ogół konieczne tylko w takich urządzeniach wtryskowych, w których wtryskiwacze znajdują się dość daleko od pompy wtryskowej i jednocześnie rozpylacze cechuje nieustalony charakter pracy. Przewód wysokociśnieniowy. Typowe złącze przewodu wysokociśnieniowego i króćca tłocznego Stożkowe końcówki przewodów wysokociśnieniowych zwalcowuje i się przy użyciu odpowiedniego przyrządu, który jest zaopatrzony w kom j piet wymiennych matryc, służących do nadawania końcówce wymaganego i kształtu geometrycznego  metodą spęczania.