Yanmar 3D82, 3D82E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E. Do silników Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D82 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Transformatory częstotliwości akustycznych w-obecności rozłożonych pojemności uzwojeń i pojemności pomiędzy uzwojeniami mogą posiadać pik rezonansowy występujący przy wysokich częstotliwościach. Transformatory akustyczne mające spełnić wysokie jakościowe wymagania przenoszenia sygnałów należy tak projektować, aby zmniejszyć do minimum pik rezonansowy i przesunąć go w zakres częstotliwości znajdujących się poza granicami roboczych pasm częstotliwości. Część pierwsza określa zakres, w którym napięcie wyjściowe wzrasta. W tym zakresie na skutek oddziaływania indukcyjności rozproszenia i pojemności oraz oporu źródła, napięcie wyjściowe wzrasta wolniej od napięcia źródła impulsów. W drugiej części, odpowiadającej czasowi trwania impulsu, napięcie wyjściowe maleje. Test to wywołane oddziaływaniem prądu magnesującego, który powoduje spadek napięcia na oporze wewnętrznym źródła impulsu i na oporze uzwojenia transformatora. Wreszcie w trzeciej części, po zaniknięciu napięcia źródła impulsu, napięcie wyjściowe też maleje, lecz mniej gwałtownie, po czym zmienia znak. W-tym zakresie następuje rozładowanie się energii nagromadzonej w indukcyjności oraz pojemności transformatora.