Yanmar 3D82, 3D82E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Na stojanie i na wirniku TO ułożone są po dwa uzwojenia. Osie symetrii tych uzwojeń są względem siebie przesunięte w przestrzeni pod kątem 90°. Początki i końce uzwojeń wyprowadza się na tabliczkę zaciskową, przy czym cd uzwojeń wirnika, za pośrednictwem pierścieni ślizgowych i nieruchomych szczotek lub dla ograniczonego obrotu wirnika – bezpośrednio przewodami giętkimi. Indukcyjność wzajemna między parami uzwojeń na stojanie i na wirniku jest równa zeru (gdyż są one względem siebie przesunięte, o 90°). Zmiana indukcyjności wzajemnej pomiędzy poszczególnymi fazami uzwojeń stojana i wirnika TO w zależności od kąta obrotu wirnika odtwarza jak najbardziej dokładnie przebieg sinusoidalny. Przebiegi pół magentycznych uzwojeń powinny być możliwie czysto sinusoidalne, a napięcie indukowane przez wyższe harmoniczne pola – możliwie małe.