Yanmar 3D82,  3D82E zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3D82, Yanmar 3D82E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Środkami konstrukcyjnymi w układzie wtryskowym z rozpylaczem otwartym ograniczać można dość skutecznie tylko nieprawidłowości rozpraszania paliwa w okresach rozpoczynania się procesów wtryskiwania. Na ogół wykorzystywane w tym celu metody polegają na stwarzaniu warunków zapewniających bardzo silne dławienie przepływu paliwa przez dyszę wylotową rozpylacza otwartego i stosowaniu szczególnie wysokiego ciśnienia wtryskiwania, w połączeniu ze skróceniem do minimum długości przewodu wysokociśnieniowego lub z wyeliminowaniem, go zupełnie. Dotąd nie opracowano natomiast metod wystarczająco skutecznego ograniczania nieprawidłowości wytryskiwania paliwa z rozpylacza otwartego w okresach kończenia się procesów wtryskiwania. Głównym tego powodem są trudności stwarzane przez podatność sprężystą przewodu wysokociśnieniowego i ściśliwość ciekłego paliwa. Wspomniane okoliczności sprawiają, że rozpylacze otwarte wyszły już w zasadzie całkowicie z użycia w pełnych lub niepełnych układach wtryskowych, czyli w urządzeniach wtryskowych mających przewody wysokociśnieniowe. Obecnie rozpylacze otwarte stosowane są szeroko tylko w bezprzewodowych układach wtryskowych, tj. w pompo wtryskiwaczach, lecz także w nich coraz powszechniej bywają zastępowane rozpylaczami zamkniętymi.