Yanmar 3D84, 3D84E cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E.

W standardowych wersjach Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

Spawanie elektryczne może być: łukowe, atomowe i plazmowe. Rodzaj spawania łukowego jest uzależniony od rodzaju elektrody. Użycie elektrody węglowej lub metalowej, określi nam spawanie łukowe elektrodą węglową lub spawanie łukowe elektrodą metalową. Spawanie elektryczne można stosować do łączenia blach o grubości l i 80 mm. Łuk elektryczny jest wyładowaniem elektrycznym o dużym natężeniu prądu (10 i 2000 A) i niskim napięciu (10 – 50 V), wydzielającym wysoką temperaturę — powstałą pomiędzy spawanym materiałem a elektrodą. Temperatura łuku elektrycznego wynosi około 3500°C, przy czym łuk elektryczny wytwarzany przez prąd stały ma najwyższą temperaturę na biegunie dodatnim, natomiast łuk wytworzony przez prąd zmienny ma najwyższą temperaturę na obu biegunach.