Yanmar 3D84, 3D84E czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

Różnorodność narzędzi, sprzętu i urządzeń przy remoncie obiektu jest uzależniona od typu, rodzaju i wielkości maszyny lub urządzenia oraz od rodzaju i zakresu remontu. W zależności od rodzaju lub typu maszyn czy urządzenia oraz rodzaju i zakresu remontu — stosuje się odpowiednie narzędzia, sprzęt względnie inne urządzenia. Jednakże podstawowymi i wspólnymi dla wszystkich remontów będą narzędzia ślusarskie czyli młoty, przecinak, wycinak, piłka do przerzynania metalu, wkrętek, wybijak, pilniki, skrobak, ściągacz do łożysk, wszelkiego rodzaju i kształtu klucze oraz przyrządy do pomiarów. W naprawie sprzętu mogą się okazać konieczne narzędzia do lutowania i lutownice.