Yanmar 3D84, 3D84E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E.

Skontaktuj się z nami.

Po otwarciu się rozpylacza, w miarę oddalania się iglicy od przylgni uszczelniającej gniazda, maleje wywołany nadciśnieniem średni nacisk jednostkowy paliwa na płaszczyznę naporu. Początkowo przeważa wyraźnie wpływ znacznego zwiększenia się powierzchni płaszczyzny naporu. Tym samym, bezpośrednio po oderwaniu się iglicy od gniazda podlega ona silnemu impulsowi o charakterze uderzenia, który wydatnie przyspiesza jej ruch w kierunku położenia całkowitego otwarcia. W miarę oddalania się iglicy od uszczelniającej przylgni gniazda siła odrywająca wzrasta coraz wolniej i po osiągnięciu określonego maksimum zaczyna się zmniejszać. Jednocześnie nieustannie powiększa się siła nacisku wywieranego na stopkę iglicy przez ściskaną coraz bardziej sprężynę powrotną wtryskiwacza. Biorąc praktycznie, skok otwarcia iglicy kończy się w chwili, w której siłę odrywającą zrównoważyła przeciwstawiająca się jej siła oporu sprężyny powrotnej. Wówczas przez bardzo krótki okres iglica rozpylacza zatrzymuje się jakby w miejscu. Dalsze jej ruchy, zmienne zarówno co do kierunku jak i prędkości, zależą przede wszystkim od spiętrzeń lub spadków nadciśnienia panującego w wypełnionej paliwem przestrzeni, w bezpośrednim sąsiedztwie dyszy wylotowej.