Yanmar 3D84, 3D84E Pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E, jak i pierścienie  nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika  Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

Samoczynny zderzak rozruchowy,  współdziałający z dwuzakresowym od środkowym regulatorem prędkości obrotowej Jeżeli silnik pracuje, to wskutek zupełnego wciskania pedału przyspieszenia lub oddziaływania regulatora prędkości obrotowej zębatka sterownicza jest przemieszczana jedynie w ustawione położenie największego dawkowania podczas pracy silnika. Wówczas bowiem, wobec braku wspomagającego oddziaływania sprężyn biegu jałowego (ugiętych przez wirujące ciężarki regulatora), nacisk dźwigni swobodnej na zębatkę sterowniczą nie wystarcza do przezwyciężenia napięcia wstępnego sprężyny oporowej, która ciągle dociska zderzak przesuwny do sprężystego pierścienia ustalającego, osadzonego w rowku pierścieniowym tulei regulacyjnej i uniemożliwiającego wypchnięcie z niej zderzaka. Ustawianie największego dawkowania pompy wtryskowej podczas pracy silnika polega na przekręcaniu tulei regulacyjnej zderzaka w jego tulei ustalającej i identycznie jak w przypadku zderzaka nastawnego. Położenie dawkowania rozruchowego, W którym zębatka sterownicza zatrzymuje się wskutek zrównoważenia jej nacisku na zderzak przesuwny przez zwiększony nacisk ugiętej sprężyny oporowej, nie jest regulowane i wynika jedynie z konstrukcji współdziałających elementów.