Yanmar 3D84, 3D84E świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę.

Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach, w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do

Twojego Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E. Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

Człon bezinercyjny (proporcjonalny) opisuje równanie i transmitancja w postaci: gdzie, parametr k jest współczynnikiem wzmocnienia, który może być dodatni lub ujemny. Odpowiedź skokową, charakterystykę amplitudowo-fazową oraz charakterystyki logarytmiczne członu proporcjonalnego przedstawia rys. 1.45. Charakterystyka amplitudowo-fazowa jest punktem, moduł logarytmiczny ma wartość stałą. Faza jest również stała i zależnie od znaku k wynosi 0 łub 180°. Szczególny przypadek członu bezinercyjnego k ~ — 1 nazywa się inwertorem fazowym.