Yanmar 3D84, 3D84E tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Znajomość oznaczeń zacisków uzwojeń pozwala prawidłowo połączyć uzwojenia transformatora trójfazowego i trójfazowego układu trzech transformatorów jednofazowych w gwiazdę lub trójkąt. W tym przypadku, jak wiadomo, napięcie między przewodowe jest 3 razy większe od napięcia fazowego, a prąd przewodowy równa się prądowi fazowemu. Przy połączeniu obu uzwojeń w gwiazdę stosujemy oznaczenie Yjy i nazywamy połączeniem „gwiazda-gwiazda”. Połączenie uzwojeń w gwiazdę i trójkąt oznaczamy symbolem Yjd i nazywamy połączeniem „gwiazda-trójkąt”. Gdy od uzwojenia połączonego w gwiazdę został wyprowadzony punkt zerowy, to takie połączenie oznaczamy symbolem Y0 i nazywamy „gwiazdą z zerem”. Należy pamiętać, że stosunek napięć (między przewodowych) strony górnej do dolnej, czyli przekładnia transformatora trójfazowego zależy nie tylko od liczby zwojów uzwojeń z1 i (połączonych szeregowo w fazie), lecz także od układu połączenia tych faz.