Yanmar 3D84, 3D84E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Przekładniki prądowe wykonuje się jako jednofazowe. Uzwojenie pierwotne stanowi przy największych natężeniach prądu zaledwie jeden zwój, zwykle w postaci szyny. Z ciekawszych wykonań przekładników laboratoryjnych zasługują na uwagę przekładniki o rdzeniu pierścieniowym z otworem umożliwiającym dorywcze przeplatanie pożądanej liczby zwojów uzwojenia pierwotnego. Przekładniki prądowe wykonuje się zwykle jako suche lub małoolejowe. Zaciski przekładników prądowych i napięciowych muszą być jednoznacznie oznaczone. Jest to niezbędne ze względu na prawidłowe przełączenie takich przyrządów pomiarowych jak watomierz lub licznik. Stosuje się zwykle następujące oznaczenia zacisków: początki K-k. Transformatory obrotu (TO) są to indukcyjne ąuasi-statyczne przetworniki elektromechaniczne stosowane w układach do wypracowania na wyjściu sygnałów elektrycznych, napięć przemiennych, proporcjonalnych do sinusa i cosinusa kąta obrotu ruchomej części TO lub do samego kąta obrotu a.