Yanmar 3D84, 3D84E zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3D84, Yanmar 3D84E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Rozpylacze otwarte pompowtryskiwaczy są na ogół dość proste konstrukcyjnie i przypominają gniazda rozpylaczy zamkniętych, otworkowych. Najczęściej dyszę wylotową tego rodzaju rozpylania otwartego stanowi układ kanalików wylotowych o niewielkich średnicach i dość krótkich. Powszechnie stosowane wtryskiwacze o rozpylaczach wymiennych są podzespołami zunifikowanymi, przystosowanymi do zabudowy dowolnych rozpylaczy określonych typoszeregów, czyli tzw. wielkości (stąd nazwa potoczna  wtryskiwacz uniwersalny). Powszechnie wielkości wtryskiwaczy i nadających się do nich rozpylaczy są oznaczane dużymi literami, zgodnie z systematyką BOSCH, Wtryskiwacz o wymiennym rozpylaczu otwartym cechuje na ogół wybitna prostota konstrukcji i mała liczba elementów składowych. Wobec braku poruszających się części, wtryskiwacz taki spełnia jedynie zadania sztywnej obsady, utrzymującej odpowiednio rozpylacz względem komory spalania i doprowadzającej do niego paliwo dopływające przewodem wysokociśnieniowym, a ponadto umożliwiającej ewentualnie zainstalowanie pomocniczego elementu filtracyjnego.