Yanmar 3D88, 3D88E cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E.

W standardowych wersjach Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

Urządzenia wytwarzające luk elektryczny są zasilane ¡ prądem stałym lub zmiennym. Rozróżnia się następujące rodzaje spawalnic: jednostanowiskowe i wielostanowiskowe, stale i przenośne, z napędem indywidualnym (agregat) i napędem pasowym, oraz transformatorowe (na prąd zmienny). Do elektrycznego spawania są niezbędne: spawalnica wraz z kablem o odpowiednim przekroju i na niskie napięcie, stanowisko spawalnicze wraz z wyposażeniem spawalniczym oraz zasłona. Spawacz przy spawaniu elektrycznym powinien mieć: tarczę ochronną lub przyłbicę, uchwyt do elektrod, dziobak do usuwania żużla, szczotkę stalową, ubranie ochronne, rękawice i obuwie ochronne. Rozróżnia się dwa zasadnicze rodzaje elektrod do spawania łukowego: elektrody metalowe i elektrody węglowe.