Yanmar 3D88, 3D88E głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E jak wał korbowy, blok

silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E uszczelki dostępne od ręki.

Zanikanie różnicy ciśnień po obu stronach dyszy wylotowej, powodującej wtryskiwanie paliwa do wnętrza komory spalania, pociąga za sobą wysoce niepożądane skutki, wynikające przede wszystkim z pogorszenia się stopnia rozproszenia wytryskującego strumienia oleju napędowego. Niezależnie od chwilowych warunków pracy silnika, ze względu na prawidłowość powstawania i spalania mieszanki paliwa z powietrzem, rozpylacz powinien zamykać się jak najszybciej, bezpośrednio po zaniknięciu wysokiego ciśnienia w komorze pompowania sekcji tłoczącej. Jeżeli iglica rozpylacza opada na gniazdo zbyt powolnie, to wskutek wydostawania się oleju napędowego z dyszy wylotowej już po zakończeniu się właściwego procesu wtryskiwania, podczas suwu rozprężania w cylindrze występują zjawiska dopalania. Co więcej, w miarę rozwijania się procesu spalania, w przestrzeni roboczej cylindra ciśnienie gwałtownie wzrasta, wskutek czego powstają warunki sprzyjające przenikaniu gorących spalin do wnętrza rozpylacza.