Yanmar 3D88, 3D88E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Drobne, zwykle niedostrzegalne gołym okiem okruchy zendry przenikając do wtryskiwacza gwałtownie przyspieszają zużycie indywidualnie dopasowanych do siebie powierzchni uszczelniających części rozpylacza. Co więcej, zanieczyszczenia takie często uszkadzają przylgnie iglicy i gniazda rozpylacza, powodując tym samym niepożądane zakłócenia w przebiegu procesów wtryskiwania. Z przytoczonych względów należy również unikać naprawy przewodu wysokociśnieniowego przez przyspawanie lub przy lutowanie na twardo oddzielnie Wytoczonej końcówki. Jeżeli jest to konieczne, należy jedynie obciąć uszkodzoną końcówkę i wywalcować nową, a nadto przy pierwszej okazji wymienić kompletny przewód na nowy  oryginalny. Wszystkie przewody wysokociśnieniowe urządzenia wtryskowego powinny wykazywać takie same właściwości, a zwłaszcza pełne podobieństwo przepustowości, oporów przepływu oraz długości. Wszelkie odrębności pod tym względem powodują istotne różnice charakterystyk działania układów wtryskowych i wywołują poważne nieprawidłowości w pracy silnika.