Yanmar 3D88, 3D88E Pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E, jak i pierścienie  nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika  Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

Odpowiednio do chwilowych warunków pracy silnika wysokoprężnego lub wielopaliwowego, najkorzystniejsze wyprzedzenie wtryskiwania przeważnie zmienia się w dość rozległym zakresie. Decydują o tym wprawdzie różne czynniki, lecz spośród nich najważniejsze znaczenie mają w praktyce chwilowa prędkość biegu silnika i jego chwilowe obciążenie zewnętrzne. Często zmienność optymalnego wyprzedzenia wtryskiwania jest tak duża, że zmusza do wyposażenia pompy wtryskowej w odpowiednio dobrany tzw. zmieniacz wyprzedzenia wtryskiwania (potocznie przyspieszacz wtryskiwania), czyli urządzenie nastawne lub samoczynne do zmieniania utrzymywanego dotychczas wyprzedzenia wtryskiwania przez odpowiednie zmienianie ustawienia wyprzedzenia tłoczenia w określonych granicach  przeważnie 8 do 12°, mierząc kątem obrotu wałka kułaczkowego albo wałka pędnego pompy wtryskowej. Każdy zmieniacz wyprzedzenia wtryskiwania, bez względu na rodzaj czy konstrukcję, umożliwia lub samoczynnie powoduje wymagane zmiany wyprzedzenia wtryskiwania przez przestawianie wyprzedzenia tłoczenia podczas pracy silnika, tj. bez potrzeby zatrzymywania go (co stanowi zasadniczą różnicę w porównaniu ze sprzęgłami nastawnymi). Odpowiednio do zasady sterowania, wśród zmieniaczy wyprzedzenia wtryskiwania ogólnie rozróżnia się przestawiacie wyprzedzenia wtryskiwania i regulatory wtryskiwania.