Yanmar 3D88, 3D88E pompa wody

Pompa wody do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E, pracującego w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz agregatach.

Pompa wodna Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E

Oprócz pompa wody, do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E oferujemy również termostaty.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu chłodzenia – skontaktuj się z naszą firmą.

Moc maszyny po stronie elektrycznej określana jest napięciem ZJn, natężeniem prądu ln, częstotliwością/« i współczynnikiem mocy cos.%, a po stronie mechaniczne momentem Mti i znamionową prędkością obrotową Każdy z tych parametrów zależy ściśle od obciążalności poszczególnych obwodów maszyny. Wartość napięcia znamionowego wynika z obciążalności obwodu magnetycznego. Praca maszyny przy innym napięciu niż znamionowe powoduje zmianę strumienia w obwodzie magnetycznym i z kolei zmianę strat w rdzeniu oraz zmiany charakterystyk obwodu magnetycznego. Wartość prądu znamionowego ; zależy od /obciążalności:obwodu teleelektryczny prądem. Znamionowym wartościom prądu i napięcia (strumienia) odpowiada znamionowa wartość momentu obrotowego. W celu zapewnienia właściwej pracy maszyny, nie można obciążać jej mocą znamionową przy dowolnych wartościach napięcia i prądu, momentu. i prędkości obrotowej, lecz przy wartościach znamionowych każdego z tych parametrów.