Yanmar 3D88, 3D88E tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Przyjmujemy, że straty magnetyczne, czyli straty na przemagnesowanie stali Porównają się stratom w stanie jałowym P0. Wartość strat magnetycznych zależy od częstotliwości, indukcji Bs w słupach i indukcji Bj w jarzmach, a także od ciężaru słupów i jarzm transformatora. Straty P0 są w przybliżeniu proporcjonalne do kwadratu indukcji B2 i do częstotliwości prądu w potędze 1,3. Straty elektryczne lub straty zwarciowe są proporcjonalne do kwadratu prądu. Wykonanie prawidłowego układu połączeń uzwojeń transformatorów wymaga znajomości przesunięcia fazowego pomiędzy napięciami obu stron transformatora. Znajomość tego przesunięcia jest konieczna przy łączeniu uzwojeń w układach wielofazowych, przy pracy równoległej, $ także w układach pomiarowych, w których niewłaściwe połączenie przekładników prądowych oraz napięciowych może być przyczyną błędnych pomiarów mocy i energii.