Yanmar 3D88, 3D88E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E. Do silników Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D88, 3D88E oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Charakterystyki transformatorów małej mocy rdzeniowych stosowanych, np. we wzmacniaczach częstotliwości akustycznych, analizujemy także w oparciu o przybliżony schemat zastępczy transformatora przedstawiony na rys. 3.1. Ze względu na stosunkowo małe rozmiary transformatorów akustycznych możemy w większości przypadków nie uwzględniać strat na rezystancji Rh.w Oczywiście, dla transformatorów modułacyj- nych, większych mocy, założenie to będzie już nie do przyjęcia. Transformatory częstotliwości akustycznych przeznacza się do pracy w zmiennych zakresach częstotliwości i dlatego podstawowe wymaganie im stawiane jest, aby stosunek wielkości wyjściowych do wejściowych nie zależał od zmian częstotliwości w możliwie dużym zakresie. Uprościmy analizę nie uwzględniając wpływu pojemności rozłożonych na uzwojeniach i pojemności między uzwojeniami transformatora. Rozpatrzymy średnie, niskie i wyższe zakresy częstotliwości.