Yanmar 3D88, 3D88E zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3D88, Yanmar 3D88E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Wtryskiwacz o wymiennym rozpylaczu zamkniętym zawiera układ do sterowania przemieszczeń jego iglicy i dlatego składa się ze stosunkowo licznych elementów. Obok wymiennego rozpylacza iglicowego lub suwakowego, we wtryskiwaczu takim wyróżnia się zwykle dwie odrębne grupy części  mechanizm powrotny iglicy (lub suwaka) rozpylacza oraz rozbieralną obudowę wraz z osprzętem pomocniczym (armaturą). Ponadto poszczególne odmiany tego rodzaju wtryskiwaczy, odpowiednio do wykonania ich gniazd w głowicach cylindrów lub w kadłubach silników, zaopatruje się w stosowne uchwyty, śruby mocujące, zaczepy lub inne elementy ustalające czy też osłaniające. Powszechnie samochodowe i podobne silniki wysokoprężne, oraz wielopaliwowe wyposaża się we wtryskiwacze systemu BOSCH lub pochodnych, a przez to wykazujące liczne wspólne cechy układów konstrukcyjnych i szczegółów wykonania. Dotyczy to zwłaszcza metody osadzenia gniazda rozpylacza, budowy i działania mechanizmu powrotnego jego iglicy, ukształtowania króćców oraz stosowania zunifikowanych elementów mocujących i osprzętu pomocniczego. Rozmaite odrębności konstrukcyjne wtryskiwaczy pochodzących z różnych wytwórni przeważnie nie mają istotnego znaczenia praktycznego.