Yanmar 3T72, 3TN72, 3T72L, 3T72LE termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3T72, 3TN72, 3T72L, 3T72LE. Większość wersji termostatów do Yanmar 3T72, 3TN72, 3T72L, 3T72LE mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3T72, 3TN72, 3T72L, 3T72LE jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Do filtrów płynodynamicznych zalicza się:

– Filtr odśrodkowy (centryfuga) — filtr płynodynamiczny, w którym oddzielanie fazy mieszaniny odbywa się pod działaniem siły odśrodkowej.

– Filtr uderzeniowy — filtr płynodynamiczny, w którym oddzielanie faz następuje w wyniku uderzenia mieszaniny o przegrodę stałą lub ciekłą i zmiany kierunku prędkości cząstek zanieczyszczeń względem kierunku przepływającego płynu. Filtry uderzeniowe dzieli się na filtry z przegrodą stałą i przegrodzą ciekłą.

– Filtr wibracyjny — filtr płynodynamiczny, w którym oddzielenie faz odbywa się w wyniku koagulacji cząstek zanieczyszczeń w polu sił drgającego płynu.

– Filtr kierunkowy — filtr płynodynamiczny, w którym oddzielenie faz odbywa się w wyniku zmiany kierunku przepływu płynu i cząstek zanieczyszczeń wskutek ukształtowania pola prędkości przepływającego płynu,

– Filtr przepływowy.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.