Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E. Większość wersji termostatów do Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Wśród filtrów odśrodkowych wyróżniamy:

– Wirówka — filtr, którego wirnik wprowadza mieszaninę w ruch wirowy powodujący oddzielanie się cząstek faz o różnych gęstościach. Wirówki dzieli się na: wirówki z napędem zewnętrznym i wirówki odrzutowe (reakcyjne lub z napędem własnym).

– Cyklon – filtr, którego ukształtowanie powoduje ruch wirowy przepływającej mieszaniny, w czasie którego cząstki zanieczyszczeń ulegają zagęszczaniu się w części przewodu przepływowego. Cyklony najczęściej mają oprócz przewodu wyjściowego również przewód upustowy dla części płynu bardziej zanieczyszczonej. Cyklony dzieli się na: hydrocyklony  i gazocyklony.

Pory (prześwity, otwory, kanały) materiału filtracyjnego to przestrzenie wolne w materiale filtracyjnym a jego wymiarem jest największy lub średni wymiar zastępczy (średnica lub promień) otworu przelotowego wkładu filtracyjnego określony najczęściej metodą wydmuchiwania gazu przez nasycony cieczą wkład.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.