Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E uszczelka głowicy, zestaw uszczelek na silnik

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E. W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnik Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

 

W naszej ofercie również komplet uszczelek silnika Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E, zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Paliwa, a ściślej mieszaniny palne odznaczające się niewielką szybkością przenoszenia płomienia łatwiej ulegają detonacji. Szybkość przenoszenia płomienia w czasie detonacji jest niewspółmiernie większa niż w czasie prawidłowego spalania i przekracza nawet niekiedy 1000 m/sek. Fala detonacyjna uderzając o ścianki głowicy, cylindra i denko tłoka wywołuje suchy, metaliczny dźwięk, doskonale słyszalny w dużym nawet promieniu wokół silnika. Ta metaliczna barwa dźwięku jest często brana za dźwięk powstający przy uderzaniu o siebie wyrobionych części silnika, co może prowadzić do zupełnie błędnych wniosków.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.