Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3T75, 3TN75, 3TN75E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Warunek bezwodności alkoholi (bardzo trudny do utrzymania wskutek ich ogromnej higroskopijności) nie jest konieczny przy napędzie silników czystymi alkoholami (nie w formie domieszek).  Duża liczba oktanowa, pozwalająca na stosowanie stopnia sprężania zbliżonego do optimum, duża wartość opałowa mieszaniny palnej i duże ciepło parowania, zapewniające dobry współczynnik napełnienia, prowadzą do możliwości osiągania znacznych wartości średniego ciśnienia użytecznego, a zatem do budowy względnie lekkich i sprawnych silników.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.