Yanmar 3T84, 3T84H termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3T84, 3T84H. Większość wersji termostatów do Yanmar 3T84, 3T84H mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3T84, 3T84H jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Pełną charakterystykę geometryczną poru określają wymiary tworzące wolną przestrzeń (objętość) poru: długość w kierunku przepływu płynu oraz szerokość i wysokość charakteryzujące przekrój przepływowy płynu, gdzie wysokość szczeliny to średnia odległość między elementami tworzącymi szczelinę filtracyjną odnosi się również do filtrów (krawędziowych) a wymiarem oczka (prześwitem) jest(prześwit) — średni rozstaw między wątkiem a osnową w powierzchni tkaniny filtracyjnej.

Porowatość  materiału filtracyjnego to stosunek objętości porów znajdujących się w materiale filtracyjnym do całkowitej objętości materiału filtracyjnego lub stosunek objętości porów biorących udział w procesie filtrowania do całkowitej objętości materiału filtracyjnego. Porowatość może być dynamiczna (przepływowa), wtedy jest to stosunek objętości porów, w których istnieje ruch cieczy w procesie filtrowania z uwzględnieniem porów powstałych w wyniku osadzania się zanieczyszczeń, do całkowitej objętości materiału filtracyjnego i osadu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.