Yanmar 3T84 panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3T84 we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3T84 jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3T84 są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3T84 oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Klasyczne komory z bezpośrednim wtryskiem dominują całkowicie w większych silnikach średniobieżnych. Większych — tj. od największych (powyżej 900 mm), aż do silników o średnicy ok. 150 mm. Średnie prędkości obrotowe dotyczą zakresu od prędkości najmniejszych aż do ok. 1500 obr/min. W tych granicach wielkości silnika i jego prędkości obrotowych (co jest zresztą dość silnie wzajemnie powiązane) wyniki uzyskiwane z komorami z wtryskiem bezpośrednim są bardzo dobre, można powiedzieć ze najlepsze.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.