Yanmar 3T84 pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 3T84. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 3T84, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 3T84. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 3T84 udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 3T84 pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

Detonacja jest dla silników bardzo szkodliwa. Wprawdzie moc silnika nie spada przy niej tak wyczuwalnie jak przy samozapłonie, co często utrudnia — zwłaszcza, gdy zjawisko występuje słabo — wykrycie istnienia detonacji, ale uderzenia fal ciśnienia wywołują dodatkowe, nieuwzględnione w obliczeniach, naprężenia w częściach silnika. Poza tym miejscowe przegrzania towarzyszące detonacji mogą powodować przepalanie się denek tłoków, zaworów i gniazd zaworowych oraz bardzo niebezpieczne i trudne do wykrycia odkształcenia głowicy.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.