Yanmar 3T84 tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3T84 dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebujesz tłoków do Yanmar 3T84 – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3T84 mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

W nowszych rozwiązaniach zasobnik na powietrze zajmuje ok. 25% całkowitej objętości komory spalania. Wtryskiwacz umieszczony naprzeciwko przewężenia zmusza dość znaczną część dawki paliwa do przeniknięcia w głąb zasobnika. Zapłon następuje w okolicy przewężenia i przenosi się do zasobnika. Ciśnienie w nim szybko wzrasta przekraczając znacznie ciśnienie panujące w tym czasie nad tłokiem. Należy przypuszczać, że obie pierwsze fazy spalania są ukończone, gdy następuje mocno dławiony wypływ palących się spalin do komory nad tłokiem, gdzie przebiega i kończy się trzecia faza spalania. Wskutek wspomnianego wyżej dławionego wypływu spalin z zasobnika ciśnienie działające na tłok podnosi się, ale nieznacznie, osiągając wartość rzędu 50÷55 atn.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.