Yanmar 3T84 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 3T84. W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3T84, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnika Yanmar 3T84 to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

Nigdy nie uda się utrzymać wszystkich części komory spalania w jednakowej temperaturze, zawsze znajdą się miejsca gorętsze, które mogą się stać ogniskami samozapłonu. Przy bardzo jednak rygorystycznym unikaniu w komorze spalania ostrych krawędzi i doprowadzeniu rozrzutu temperatur do minimum przez starannie przemyślany sposób prowadzenia czynnika chłodzącego można kusić się o dalsze zwiększanie stopnia sprężania aż do granic, jakie stawia drugie zjawisko występujące w silnikach IZ — zjawisko detonacji.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.