Yanmar 3T84 zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3T84. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3T84– uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3T84. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Część pierścieniowa służy tylko i wyłącznie do uchwycenia i prowadzenia pierścieni, sama zaś nie tylko nie uszczelnia, ale nawet nie dotyka i nie może dotykać gładzi tulei cylindrowej. Wykonuje się ją o średnicy(ach) mniejszej od części nośnej. Dla ochrony pierwszego górnego pierścienia przed spalinami umieszcza się go w pewnej odległości od górnej płaszczyzny denka, najczęściej tak, by górna krawędź pierścienia leżała w jednej płaszczyźnie z wewnętrzną powierzchnią denka. Odległość między pierścieniami (szerokość mostków) jest zazwyczaj równa lub nieco większa od wysokości pierścieni. Liczba samych pierścieni, od której zależy wysokość części pierścieniowej, związana jest przede wszystkim z prędkością obrotową silnika i ciśnieniem spalania.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.