Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Charakterystyka przepływowa filtru (lub charakterystyka hydrauliczna filtru) to zależność spadku ciśnienia od natężenia przepływu niezanieczyszczonej cieczy roboczej przez filtr. Badanie filtru na szczelność odbywa się przy tzw. ciśnieniu próbnym (badawczym). Najważniejszymi wielkościami są spadek ciśnienia, straty ciśnienia oraz opór przepływu. Spadek ciśnienia w materiale filtracyjnym to różnica ciśnienia między stroną wejściową a wyjściową warstwy filtracyjnej. Straty ciśnienia w filtrze to spadek ciśnienia we wkładzie filtracyjnym łącznie z obudową albo różnica ciśnienia na wejściu i na wyjściu z filtru. Natomiast oporem przepływu przez filtr nazywamy współczynnik wiążący zależność natężenia przepływu płynu roboczego przez czysty filtr ze spadkiem ciśnienia na filtrze i lepkością płynu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.