Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68 uszczelka głowicy, zestaw uszczelek na silnik

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68. W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnika Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68  to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

 

W ciągłej sprzedaży mamy również pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68 – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TNA68. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Aby uwypuklić potęgę „nadwyżki energii”, jaka została wyzwolona dzięki nagromadzonym przez naturę zapasom energetycznym i dzięki geniuszowi ludzkiemu, który potrafił je wyzyskać, wystarczy zdać sobie sprawę, że do napędu niewielkiego okrętu oceanicznego należałoby użyć pół miliona wioślarzy, a pracę silników przeciętnego samolotu transportowego mogłaby z trudem wyrównać praca ok. 150 000 ludzi.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.